Ritva-Liisa Pohjalainen

(Finland, Född 1949)
Ritva-Liisa Pohjalainen
(Finland, Född 1949)

RITVA-LIISA POHJALAINEN, GLASSKULPTUR. Sign. Andiago, Ritva-Liisa Pohjalainen 2011.

Färgad glasformation i friblåst klart glas. Höjd 40 cm. Svart granitpiedestal, höjd 9,5 cm.

Sedvanligt slitage.

Klubbat pris
1 850
20 961
1 930
Utropspris
2 000 EUR
Budhistorik (11 bud)
21 mar 2016 15:19
1 850 EUR
21 mar 2016 15:19
1 800 EUR
21 mar 2016 15:16
1 700 EUR
21 mar 2016 10:57
1 650 EUR
20 mar 2016 12:25
1 600 EUR
14 mar 2016 8:25
1 300 EUR
13 mar 2016 16:20
1 150 EUR
11 mar 2016 11:00
1 100 EUR
10 mar 2016 16:56
700 EUR
10 mar 2016 15:36
444 EUR
10 mar 2016 13:06
300 EUR