Kerttu Nurminen

(Finland, Född 1943)
Kerttu Nurminen
(Finland, Född 1943)

KERTTU NURMINEN, VAS, sign. K. Nurminen Nuutajärvi.

Iriserande bubbelglas. Höjd 29 cm, diameter 25 cm.

Sedvanligt slitage

220
2 479
232
Utropspris
600 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
21 mar 2016 17:53
220 EUR
21 mar 2016 17:18
200 EUR
12 mar 2016 18:27
150 EUR