Madeleine Pyk – en samling F769

Hannu Väisänen

(Finland, Född 1951)
Hannu Väisänen
(Finland, Född 1951)

HANNU VÄISÄNEN, "FEM FRÖJDER".

Sign. 2000. Olja på skiva 65x54 cm.

Sara Hildéns konstmuseum 2000.

Klubbat pris
860
9 064
984
Utropspris
1 000 EUR
Budhistorik (4 bud)
21 mar 2016 17:04
860 EUR
21 mar 2016 17:04
850 EUR
17 mar 2016 16:26
800 EUR
11 mar 2016 11:16
300 EUR