Heli Hiltunen

(Finland, Född 1960)
Heli Hiltunen
(Finland, Född 1960)

HELI HILTUNEN, "FRÅN KVÄLL TILL MORGON".

Diptyk. A tergo sign. 2009. Olja på duk 24x19+24x19 cm.

Klubbat pris
1 150
12 961
1 200
Utropspris
600 EUR
Budhistorik (44 bud)
9
21 mar 2016 17:02
1 150 EUR
11
21 mar 2016 17:02
1 100 EUR
9
21 mar 2016 17:02
1 060 EUR
9
21 mar 2016 17:02
1 010 EUR
11
21 mar 2016 17:01
1 010 EUR
9
21 mar 2016 17:01
990 EUR
11
21 mar 2016 17:01
990 EUR
9
21 mar 2016 17:01
970 EUR
11
21 mar 2016 17:00
950 EUR
9
21 mar 2016 17:00
940 EUR
9
21 mar 2016 17:00
920 EUR
11
21 mar 2016 16:59
900 EUR
11
21 mar 2016 16:59
880 EUR
9
21 mar 2016 16:58
860 EUR
11
21 mar 2016 16:58
850 EUR
11
21 mar 2016 16:58
830 EUR
9
21 mar 2016 16:58
810 EUR
11
21 mar 2016 16:58
800 EUR
11
21 mar 2016 16:57
790 EUR
9
21 mar 2016 16:56
770 EUR
11
21 mar 2016 16:26
750 EUR
9
21 mar 2016 16:26
730 EUR
11
21 mar 2016 16:07
710 EUR
9
21 mar 2016 16:07
690 EUR
9
21 mar 2016 16:05
670 EUR
10
21 mar 2016 15:56
650 EUR
9
21 mar 2016 15:56
640 EUR
9
21 mar 2016 15:12
630 EUR
11
21 mar 2016 15:00
610 EUR
9
21 mar 2016 10:25
590 EUR
10
21 mar 2016 10:07
570 EUR
9
21 mar 2016 10:07
550 EUR
10
21 mar 2016 10:07
550 EUR
9
20 mar 2016 20:30
530 EUR
8
20 mar 2016 8:42
510 EUR
20 mar 2016 8:42
500 EUR
19 mar 2016 10:19
470 EUR
19 mar 2016 10:19
450 EUR
18 mar 2016 12:33
420 EUR
12 mar 2016 0:08
400 EUR
11 mar 2016 19:02
250 EUR
11 mar 2016 10:42
200 EUR
10 mar 2016 22:26
150 EUR
10 mar 2016 16:29
120 EUR