Ritva-Liisa Pohjalainen

(Finland, Född 1949)
Ritva-Liisa Pohjalainen
(Finland, Född 1949)

RITVA-LIISA POHJALAINEN, GLASSKULPTUR. Sign. Keidas musta, Ritva-Liisa Pohjalainen 2009, 7/50.

Färgad glasformation i friblåst klart glas. Höjd 25 cm.

Sedvanligt slitage.

350
3 966
365
Utropspris
800 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
11 mar 2016 8:41
350 EUR
10 mar 2016 12:59
300 EUR