Arne Jones E1299

Kerttu Nurminen

(Finland, Född 1943)
Kerttu Nurminen
(Finland, Född 1943)

KERTTU NURMINEN, FAT. Palazzo. Sign. Kerttu Nurminen, Nuutajärvi.

Röd och orangefärgat filigranglas. Diam. 38,5 cm.

Sedvanligt slitage.

Klubbat pris
225
2 372
257
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (9 bud)
22 mar 2016 17:10
225 EUR
22 mar 2016 17:10
205 EUR
22 mar 2016 17:10
200 EUR
22 mar 2016 16:53
180 EUR
22 mar 2016 16:40
170 EUR
13 mar 2016 14:48
160 EUR
12 mar 2016 16:16
150 EUR
11 mar 2016 8:41
140 EUR
10 mar 2016 12:59
120 EUR