Arne Jones E1299

Kerttu Nurminen

(Finland, Född 1943)
Kerttu Nurminen
(Finland, Född 1943)

KERTTU NURMINEN, FAT. Palazzo. Sign. Kerttu Nurminen, Nuutajärvi.

Blått och grönt filigranglas. Diam. 38,5 cm.

Sedvanligt slitage.

Klubbat pris
260
2 740
298
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (11 bud)
21 mar 2016 18:08
260 EUR
21 mar 2016 18:06
240 EUR
21 mar 2016 18:06
220 EUR
21 mar 2016 18:03
200 EUR
21 mar 2016 18:03
200 EUR
21 mar 2016 18:03
190 EUR
21 mar 2016 18:03
180 EUR
12 mar 2016 16:17
170 EUR
12 mar 2016 16:17
160 EUR
10 mar 2016 16:25
150 EUR
10 mar 2016 12:56
100 EUR