Harri Koskinen

(Finland, Född 1970)
Harri Koskinen
(Finland, Född 1970)

HARRI KOSKINEN, POKAL. Sign. Harri Koskinen, Nuutajärvi -09.

Flerfärgat glas. Höjd 18 cm.

Sedvanligt slitage.

Klubbat pris
190
2 153
198
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (9 bud)
21 mar 2016 17:36
190 EUR
21 mar 2016 17:36
180 EUR
21 mar 2016 17:36
173 EUR
21 mar 2016 17:36
163 EUR
21 mar 2016 17:35
150 EUR
11 mar 2016 8:39
140 EUR
10 mar 2016 22:02
130 EUR
10 mar 2016 16:02
110 EUR
10 mar 2016 12:57
100 EUR