Kerttu Nurminen

(Finland, Född 1943)
Kerttu Nurminen
(Finland, Född 1943)

KERTTU NURMINEN, GLASSKULPTUR, fisk. Sign. K. Nurminen, Nuutajärvi.

Flerfärgat filigranglas. Etikettmärkt. Längd 28 cm, höjd 18 cm.

Sedvanligt slitage

Klubbat pris
361
4 090
377
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (11 bud)
22 mar 2016 17:43
361 EUR
22 mar 2016 17:43
341 EUR
22 mar 2016 17:43
341 EUR
22 mar 2016 16:32
321 EUR
22 mar 2016 14:28
301 EUR
12 mar 2016 20:35
260 EUR
11 mar 2016 17:32
240 EUR
11 mar 2016 15:57
220 EUR
10 mar 2016 15:14
200 EUR
10 mar 2016 13:10
60 EUR
10 mar 2016 12:52
40 EUR