Nanna Susi

(Finland, Född 1967)
Nanna Susi
(Finland, Född 1967)

NANNA SUSI, "LIVET".

A tergo sign. (Helsinki) 2009. Olja på duk 82x120 cm.

Klubbat pris
6 200
70 246
6 468
Utropspris
3 500 EUR
Budhistorik (36 bud)
8
21 mar 2016 17:24
6 200 EUR
12
21 mar 2016 17:24
6 000 EUR
12
21 mar 2016 17:24
5 800 EUR
8
21 mar 2016 17:24
5 600 EUR
12
21 mar 2016 17:24
5 400 EUR
8
21 mar 2016 17:24
5 200 EUR
12
21 mar 2016 17:23
5 000 EUR
8
21 mar 2016 17:23
5 000 EUR
12
21 mar 2016 17:23
4 800 EUR
8
21 mar 2016 17:23
4 600 EUR
12
21 mar 2016 17:23
4 400 EUR
8
21 mar 2016 17:23
4 200 EUR
12
21 mar 2016 17:23
4 000 EUR
8
21 mar 2016 17:23
4 000 EUR
12
21 mar 2016 17:22
3 800 EUR
8
21 mar 2016 17:22
3 700 EUR
12
21 mar 2016 17:22
3 600 EUR
8
21 mar 2016 17:22
3 500 EUR
12
21 mar 2016 17:22
3 400 EUR
8
21 mar 2016 16:55
3 300 EUR
11
21 mar 2016 16:54
3 200 EUR
8
21 mar 2016 16:26
3 100 EUR
11
21 mar 2016 16:18
3 000 EUR
8
19 mar 2016 21:29
2 900 EUR
10
19 mar 2016 17:24
2 800 EUR
17 mar 2016 13:03
1 300 EUR
9
17 mar 2016 9:21
1 250 EUR
8
13 mar 2016 20:31
1 200 EUR
13 mar 2016 17:41
900 EUR
13 mar 2016 11:52
770 EUR
11 mar 2016 4:21
750 EUR
10 mar 2016 19:22
720 EUR
10 mar 2016 18:30
700 EUR
10 mar 2016 17:13
600 EUR
10 mar 2016 16:30
500 EUR
10 mar 2016 16:29
60 EUR