Heikki Viinikainen

(Finland, Född 1978)
Heikki Viinikainen
(Finland, Född 1978)

HEIKKI VIINIKAINEN, KONSTGLAS, "Sato" (Skörden), sign. Heikki V 2015.

Blåst turkost glas, höjd 27,5 cm.

Sedvanligt slitage

Klubbat pris
400
4 532
417
Utropspris
500 EUR
Budhistorik (8 bud)
21 mar 2016 18:01
400 EUR
21 mar 2016 18:01
380 EUR
21 mar 2016 18:01
350 EUR
21 mar 2016 17:58
320 EUR
13 mar 2016 20:21
240 EUR
12 mar 2016 18:52
220 EUR
11 mar 2016 14:02
200 EUR
10 mar 2016 16:26
30 EUR