Madeleine Pyk – en samling F769

Jenni Sorsa

(Finland, Född 1980)
Jenni Sorsa
(Finland, Född 1980)

JENNI SORSA, KONSTGLAS, "Dreamscraper", sign. Jenni Sorsa 2012.

Blåst, blått glas, matt yta, djupslipade former på flaskhalsen. Höjd 29 cm.

Sedvanligt slitage

Klubbat pris
400
4 216
458
Utropspris
500 EUR
Budhistorik (2 bud)
21 mar 2016 1:27
400 EUR
11 mar 2016 17:29
200 EUR