Pauli Partanen

(Finland, Född 1949)
Pauli Partanen
(Finland, Född 1949)

PAULI PARTANEN, SCHACKSPEL, sign. Pauli Partanen

Keramik och trä. Höjd 10,5 cm, bredd 40 cm, djup 50,5 cm

Sedvanligt slitage

Klubbat pris
900
9 486
1 030
Utropspris
1 200 EUR
Budhistorik (12 bud)
9
22 mar 2016 9:25
900 EUR
22 mar 2016 7:22
600 EUR
8
21 mar 2016 20:03
520 EUR
21 mar 2016 17:53
500 EUR
20 mar 2016 10:21
400 EUR
19 mar 2016 22:24
260 EUR
18 mar 2016 20:17
240 EUR
18 mar 2016 0:49
220 EUR
17 mar 2016 18:31
200 EUR
15 mar 2016 15:03
150 EUR
14 mar 2016 21:10
100 EUR
14 mar 2016 19:00
50 EUR