Alvar Gullichsen

(Finland, Född 1961)
Alvar Gullichsen
(Finland, Född 1961)

ALVAR GULLICHSEN, "LAZAGNE NELLO SPAZIO".

A tergo sign. 5.1.-95. Olja på duk 182,5x142 cm.

Klubbat pris
5 350
61 044
5 565
Utropspris
3 000 EUR
Budhistorik (42 bud)
9
22 mar 2016 17:57
5 350 EUR
10
22 mar 2016 17:55
5 150 EUR
9
22 mar 2016 17:55
5 000 EUR
10
22 mar 2016 17:52
4 700 EUR
22 mar 2016 17:48
4 500 EUR
9
22 mar 2016 17:48
4 400 EUR
9
22 mar 2016 17:48
4 300 EUR
22 mar 2016 17:48
4 100 EUR
9
22 mar 2016 16:20
3 700 EUR
22 mar 2016 16:20
3 600 EUR
9
22 mar 2016 16:20
3 500 EUR
22 mar 2016 14:50
3 300 EUR
20 mar 2016 18:38
3 200 EUR
19 mar 2016 19:56
3 100 EUR
19 mar 2016 19:56
3 000 EUR
19 mar 2016 18:37
2 900 EUR
19 mar 2016 18:37
2 800 EUR
19 mar 2016 17:28
2 700 EUR
8
19 mar 2016 16:13
2 600 EUR
19 mar 2016 16:13
2 500 EUR
8
19 mar 2016 16:13
2 450 EUR
19 mar 2016 16:12
2 350 EUR
8
19 mar 2016 16:12
2 250 EUR
19 mar 2016 14:44
2 100 EUR
19 mar 2016 9:10
2 000 EUR
19 mar 2016 9:10
2 000 EUR
19 mar 2016 9:09
1 850 EUR
19 mar 2016 9:09
1 800 EUR
18 mar 2016 22:22
1 650 EUR
18 mar 2016 22:22
1 600 EUR
17 mar 2016 11:13
1 550 EUR
17 mar 2016 11:13
1 500 EUR
17 mar 2016 11:13
1 500 EUR
13 mar 2016 15:51
1 300 EUR
13 mar 2016 15:51
1 250 EUR
13 mar 2016 1:13
1 200 EUR
12 mar 2016 4:06
600 EUR
11 mar 2016 20:57
570 EUR
10 mar 2016 20:25
550 EUR
10 mar 2016 18:18
100 EUR
10 mar 2016 16:10
50 EUR
10 mar 2016 15:15
30 EUR