Heikki Marila

(Finland, Född 1966)
Heikki Marila
(Finland, Född 1966)

HEIKKI MARILA, "TURENKI".

A tergo sign. 2001. Olja på duk 123x170 cm.

Galleria Bakeliittibambi, Helsingfors.

Klubbat pris
4 050
45 887
4 225
Utropspris
2 500 EUR
Budhistorik (33 bud)
21 mar 2016 17:18
4 050 EUR
8
21 mar 2016 17:18
3 960 EUR
21 mar 2016 17:15
3 850 EUR
8
21 mar 2016 17:15
3 850 EUR
21 mar 2016 17:12
3 750 EUR
8
21 mar 2016 17:11
3 650 EUR
21 mar 2016 17:10
3 550 EUR
8
21 mar 2016 17:10
3 515 EUR
21 mar 2016 17:10
3 415 EUR
21 mar 2016 17:09
3 315 EUR
21 mar 2016 17:09
3 300 EUR
21 mar 2016 17:09
3 215 EUR
21 mar 2016 17:08
3 115 EUR
21 mar 2016 17:08
3 050 EUR
21 mar 2016 17:08
2 950 EUR
21 mar 2016 17:08
2 850 EUR
21 mar 2016 17:04
2 715 EUR
8
21 mar 2016 16:59
2 615 EUR
21 mar 2016 16:59
2 600 EUR
21 mar 2016 16:49
2 300 EUR
21 mar 2016 16:21
2 200 EUR
21 mar 2016 13:52
2 100 EUR
8
21 mar 2016 13:47
2 000 EUR
21 mar 2016 10:27
1 851 EUR
20 mar 2016 23:36
1 801 EUR
19 mar 2016 15:59
1 700 EUR
17 mar 2016 2:20
1 400 EUR
17 mar 2016 0:07
1 200 EUR
16 mar 2016 22:46
800 EUR
14 mar 2016 14:37
520 EUR
10 mar 2016 22:07
500 EUR
10 mar 2016 16:02
110 EUR
10 mar 2016 12:26
100 EUR