Andrei Roiter

(Ryssland, Född 1960)
Andrei Roiter
(Ryssland, Född 1960)

ANDREI ROITER, "MY PROFESSION IS TO BE ANDREI ROITER".

A tergo sign. 1999. Olja på duk 25x40 cm.

1 110
12 510
1 158
Utropspris
1 500 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (18 bud)
22 mar 2016 17:58
1 110 EUR
8
22 mar 2016 17:57
1 060 EUR
22 mar 2016 17:54
951 EUR
22 mar 2016 16:52
874 EUR
22 mar 2016 12:39
840 EUR
22 mar 2016 12:18
820 EUR
21 mar 2016 23:29
800 EUR
18 mar 2016 18:02
750 EUR
17 mar 2016 19:44
673 EUR
16 mar 2016 22:25
600 EUR
15 mar 2016 18:50
500 EUR
13 mar 2016 5:20
352 EUR
11 mar 2016 19:38
332 EUR
11 mar 2016 18:35
280 EUR
11 mar 2016 10:26
260 EUR
11 mar 2016 5:03
240 EUR
10 mar 2016 15:50
220 EUR
10 mar 2016 14:32
200 EUR