Susanne Gottberg

(Finland, Född 1964)
Susanne Gottberg
(Finland, Född 1964)

SUSANNE GOTTBERG, "BRÖDER".

A tergo sign. -92. Olja på duk 67x67 cm.

Proveniens

Privat samling. Bukowskis 2007.

Klubbat pris
2 810
31 837
2 932
Utropspris
1 300 EUR
Budhistorik (50 bud)
22 mar 2016 17:25
2 810 EUR
11
22 mar 2016 17:24
2 710 EUR
22 mar 2016 17:23
2 610 EUR
11
22 mar 2016 17:23
2 510 EUR
22 mar 2016 17:23
2 410 EUR
11
22 mar 2016 17:23
2 315 EUR
11
22 mar 2016 17:22
2 310 EUR
22 mar 2016 17:22
2 210 EUR
11
22 mar 2016 17:22
2 110 EUR
22 mar 2016 17:22
2 010 EUR
11
22 mar 2016 17:21
1 960 EUR
22 mar 2016 17:21
1 910 EUR
11
22 mar 2016 17:20
1 860 EUR
22 mar 2016 17:20
1 810 EUR
11
22 mar 2016 17:19
1 760 EUR
8
22 mar 2016 17:19
1 710 EUR
22 mar 2016 17:18
1 660 EUR
11
22 mar 2016 17:17
1 610 EUR
22 mar 2016 17:17
1 560 EUR
11
22 mar 2016 17:16
1 510 EUR
22 mar 2016 17:16
1 500 EUR
22 mar 2016 17:16
1 460 EUR
11
22 mar 2016 17:15
1 410 EUR
12
22 mar 2016 17:15
1 400 EUR
12
22 mar 2016 17:15
1 360 EUR
11
22 mar 2016 17:15
1 310 EUR
12
22 mar 2016 17:15
1 300 EUR
12
22 mar 2016 17:15
1 260 EUR
11
22 mar 2016 17:14
1 210 EUR
12
22 mar 2016 17:14
1 200 EUR
12
22 mar 2016 17:14
1 160 EUR
13
22 mar 2016 17:14
1 110 EUR
12
22 mar 2016 17:13
1 060 EUR
11
22 mar 2016 17:13
1 060 EUR
12
22 mar 2016 17:13
1 010 EUR
11
22 mar 2016 17:11
990 EUR
22 mar 2016 15:55
970 EUR
8
22 mar 2016 9:14
950 EUR
10
22 mar 2016 8:17
920 EUR
9
21 mar 2016 19:51
900 EUR
21 mar 2016 19:04
740 EUR
8
21 mar 2016 10:43
720 EUR
18 mar 2016 14:12
700 EUR
18 mar 2016 13:50
650 EUR
15 mar 2016 15:50
620 EUR
15 mar 2016 15:11
600 EUR
14 mar 2016 12:16
520 EUR
13 mar 2016 17:46
500 EUR
11 mar 2016 16:36
400 EUR
11 mar 2016 8:22
300 EUR