Heikki Orvola

(Finland, Född 1943)
Heikki Orvola
(Finland, Född 1943)

HEIKKI ORVOLA, POKAL. Sign. Heikki Orvola, Nuutajärvi Notsjö. 1970-tal.

Blått och rött glas. Höjd 20 cm, diam. 16 cm.

Obetydligt slitage.

Klubbat pris
300
3 381
313
Utropspris
500 EUR
Budhistorik (4 bud)
22 mar 2016 16:19
300 EUR
17 mar 2016 16:28
280 EUR
11 mar 2016 18:33
150 EUR
10 mar 2016 18:35
80 EUR