KAJ STENVALL, "RYTMEN I LJUS (OCH BYXORNA PÅ)".
Sign. 1998. Olja på duk 90x120 cm.
Draaman lait, etäinen lämpö
Etäinen lämpö, Lahden taidemuseo 1998. Draaman lait, Konsthallen 2000.