Kauko Lehtinen

(Finland, 1925-2012)
Kauko Lehtinen
(Finland, 1925-2012)

KAUKO LEHTINEN, KOMPOSITION.

Sign. -62. Olja på skiva 95x69 cm.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
1 810
20 761
1 894
Utropspris
1 500 EUR
Budhistorik (20 bud)
8
26 apr 2016 12:41
1 810 EUR
26 apr 2016 12:40
1 760 EUR
8
26 apr 2016 12:40
1 720 EUR
8
26 apr 2016 12:40
1 710 EUR
26 apr 2016 12:38
1 660 EUR
8
26 apr 2016 12:37
1 610 EUR
26 apr 2016 12:37
1 600 EUR
8
26 apr 2016 12:37
1 550 EUR
26 apr 2016 12:37
1 500 EUR
8
26 apr 2016 12:37
1 450 EUR
26 apr 2016 12:02
1 400 EUR
8
26 apr 2016 12:01
1 350 EUR
26 apr 2016 7:32
1 300 EUR
26 apr 2016 7:10
1 250 EUR
23 apr 2016 17:23
1 200 EUR
21 apr 2016 19:46
530 EUR
20 apr 2016 21:35
510 EUR
20 apr 2016 19:16
470 EUR
19 apr 2016 1:17
450 EUR
18 apr 2016 10:41
100 EUR