Eva Cederström

(Finland, 1909-1995)
Eva Cederström
(Finland, 1909-1995)

EVA CEDERSTRÖM, BLOMMOR I KANNA.

Sign. 1963. Olja på duk 88x66 cm

Sedvanligt slitage.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

600
6 762
626
Utropspris
1 000 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (5 bud)
26 apr 2016 7:26
600 EUR
26 apr 2016 7:25
500 EUR
23 apr 2016 15:31
400 EUR
21 apr 2016 20:42
300 EUR
18 apr 2016 11:34
170 EUR