Toini Muona

(Finland, 1904-1987)
Toini Muona
(Finland, 1904-1987)

TOINI MUONA, KERAMIKVAS. Sign. TM Arabia. 1970-tal.

Svartvit glasyr. Höjd 41 cm.

Sedvanligt slitage.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
1 252
14 185
1 306
Utropspris
500 EUR
Budhistorik (50 bud)
26 apr 2016 13:28
1 252 EUR
26 apr 2016 13:28
1 202 EUR
26 apr 2016 13:28
1 165 EUR
26 apr 2016 13:26
1 152 EUR
9
26 apr 2016 13:25
1 102 EUR
26 apr 2016 13:25
1 055 EUR
26 apr 2016 13:23
1 052 EUR
9
26 apr 2016 13:23
1 002 EUR
26 apr 2016 13:23
1 000 EUR
9
26 apr 2016 13:23
980 EUR
26 apr 2016 13:23
960 EUR
9
26 apr 2016 13:22
940 EUR
26 apr 2016 13:20
920 EUR
9
26 apr 2016 13:20
901 EUR
9
26 apr 2016 13:19
870 EUR
26 apr 2016 13:19
850 EUR
26 apr 2016 13:17
841 EUR
9
26 apr 2016 13:17
821 EUR
9
26 apr 2016 13:17
801 EUR
26 apr 2016 13:17
800 EUR
9
26 apr 2016 13:16
720 EUR
26 apr 2016 13:16
700 EUR
26 apr 2016 13:16
670 EUR
26 apr 2016 13:16
650 EUR
26 apr 2016 13:15
640 EUR
26 apr 2016 13:14
620 EUR
9
26 apr 2016 13:14
610 EUR
9
26 apr 2016 13:14
600 EUR
26 apr 2016 13:14
580 EUR
9
26 apr 2016 13:13
560 EUR
26 apr 2016 13:13
540 EUR
26 apr 2016 13:11
530 EUR
9
26 apr 2016 13:11
510 EUR
9
26 apr 2016 13:11
500 EUR
26 apr 2016 13:11
480 EUR
9
26 apr 2016 13:11
450 EUR
26 apr 2016 13:11
430 EUR
9
26 apr 2016 13:11
400 EUR
26 apr 2016 13:11
380 EUR
9
26 apr 2016 13:10
340 EUR
26 apr 2016 13:09
320 EUR
8
26 apr 2016 13:09
300 EUR
26 apr 2016 13:08
280 EUR
26 apr 2016 13:08
240 EUR
26 apr 2016 10:29
200 EUR
26 apr 2016 7:00
99 EUR
25 apr 2016 21:54
72 EUR
25 apr 2016 13:57
60 EUR
24 apr 2016 0:57
50 EUR
22 apr 2016 16:55
42 EUR