TAPIO WIRKKALA, SILVERFAT MED TRÄSKAFT. Stämplad TW, Kultakeskus, Tavastehus 1957.

Längd 36,5 cm.

Sedvanligt slitage och gravyr på undersidan.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
360
4 079
376
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (7 bud)
19 dec 2015 22:21
360 EUR
19 dec 2015 22:21
351 EUR
19 dec 2015 22:20
340 EUR
19 dec 2015 22:16
320 EUR
19 dec 2015 9:18
300 EUR
10 dec 2015 21:09
270 EUR
9 dec 2015 18:50
186 EUR