Uhra-beata Simberg-ehrström

(Finland, 1914-1979)
Uhra-beata Simberg-ehrström
(Finland, 1914-1979)

UHRA-BEATA SIMBERG-EHRSTRÖM, RYA. Vihreä aamu. Sign. Uhra Simberg-Ehrström, 30/2 1976.

Mått 186x130 cm. Vävd av Pirkko Sillfors 1979.

Sedvanligt slitage

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
2 550
28 892
2 660
Utropspris
600 EUR
Budhistorik (31 bud)
8
27 apr 2016 17:37
2 550 EUR
9
27 apr 2016 17:36
2 450 EUR
27 apr 2016 17:36
2 400 EUR
27 apr 2016 17:36
2 350 EUR
9
27 apr 2016 17:36
2 250 EUR
27 apr 2016 17:35
2 150 EUR
8
27 apr 2016 17:35
2 050 EUR
27 apr 2016 17:35
1 750 EUR
9
27 apr 2016 17:35
1 700 EUR
27 apr 2016 17:34
1 650 EUR
9
27 apr 2016 17:34
1 600 EUR
27 apr 2016 17:34
1 500 EUR
8
27 apr 2016 17:34
1 450 EUR
27 apr 2016 17:25
1 350 EUR
26 apr 2016 13:55
1 300 EUR
26 apr 2016 13:55
1 250 EUR
25 apr 2016 21:32
1 150 EUR
25 apr 2016 21:32
1 100 EUR
25 apr 2016 21:32
1 050 EUR
25 apr 2016 21:32
1 000 EUR
24 apr 2016 22:30
700 EUR
24 apr 2016 22:30
680 EUR
24 apr 2016 22:10
675 EUR
24 apr 2016 22:10
655 EUR
24 apr 2016 21:53
520 EUR
24 apr 2016 21:53
500 EUR
23 apr 2016 13:22
470 EUR
20 apr 2016 15:58
450 EUR
19 apr 2016 20:22
340 EUR
19 apr 2016 2:40
320 EUR
18 apr 2016 18:40
300 EUR