BORDS- ELLER VÄGGLAMPOR, ETT PAR. Tillverkad av Itsu, 1950-tal.

Mässing. Höjd 34 cm

Obetydligt slitage. Ej funktionstestad.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

1 800
18 972
2 060
Utropspris
2 500 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (13 bud)
27 apr 2016 22:48
1 800 EUR
27 apr 2016 22:48
1 700 EUR
27 apr 2016 22:45
1 500 EUR
27 apr 2016 22:45
1 300 EUR
27 apr 2016 22:45
1 200 EUR
27 apr 2016 22:44
1 100 EUR
27 apr 2016 22:44
1 000 EUR
27 apr 2016 22:44
900 EUR
27 apr 2016 22:44
700 EUR
27 apr 2016 22:44
500 EUR
27 apr 2016 21:46
300 EUR
24 apr 2016 23:16
110 EUR
21 apr 2016 23:08
100 EUR