Carl Gustaf Hiort af Ornäs

(Finland, 1911-1995)
Carl Gustaf Hiort af Ornäs
(Finland, 1911-1995)

CARL GUSTAF HIORT AF ORNÄS, SOFFA. 1950-tal.

Lösa stoppade dynor. Höjd 69 cm, bredd 172 cm, djup 76 cm.

Sedvanligt slitage

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
1 305
14 786
1 361
Utropspris
800 EUR
Budhistorik (35 bud)
27 apr 2016 18:45
1 305 EUR
27 apr 2016 18:45
1 295 EUR
27 apr 2016 18:45
1 255 EUR
27 apr 2016 18:42
1 205 EUR
27 apr 2016 18:42
1 200 EUR
27 apr 2016 18:41
1 155 EUR
27 apr 2016 18:41
1 105 EUR
27 apr 2016 18:41
1 055 EUR
27 apr 2016 18:41
1 005 EUR
27 apr 2016 18:40
985 EUR
27 apr 2016 18:40
965 EUR
27 apr 2016 18:39
943 EUR
27 apr 2016 18:39
923 EUR
27 apr 2016 18:37
900 EUR
27 apr 2016 18:35
880 EUR
27 apr 2016 18:32
860 EUR
27 apr 2016 18:14
840 EUR
27 apr 2016 18:14
825 EUR
27 apr 2016 18:14
820 EUR
27 apr 2016 18:14
800 EUR
27 apr 2016 17:55
780 EUR
27 apr 2016 17:49
760 EUR
27 apr 2016 17:49
740 EUR
27 apr 2016 17:49
740 EUR
27 apr 2016 17:43
720 EUR
27 apr 2016 17:43
700 EUR
27 apr 2016 17:27
680 EUR
27 apr 2016 17:27
660 EUR
27 apr 2016 17:27
660 EUR
27 apr 2016 17:26
640 EUR
27 apr 2016 17:26
620 EUR
26 apr 2016 20:42
600 EUR
26 apr 2016 19:39
480 EUR
23 apr 2016 22:25
35 EUR
20 apr 2016 21:04
30 EUR