Aimo Okkolin

(Finland, 1917-1982)
Aimo Okkolin
(Finland, 1917-1982)

AIMO OKKOLIN, VAS. Sign. Aimo Okkolin Riihimäen Lasi Oy.

Gul (cerium) slipad kristall. Höjd 28,5 cm. Diameter 19 cm.

Obetydligt slitage.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
1 750
19 828
1 826
Utropspris
1 500 EUR
Budhistorik (32 bud)
26 apr 2016 12:21
1 750 EUR
8
26 apr 2016 12:21
1 700 EUR
8
26 apr 2016 12:21
1 650 EUR
26 apr 2016 12:21
1 600 EUR
8
26 apr 2016 12:21
1 550 EUR
8
26 apr 2016 12:20
1 500 EUR
26 apr 2016 12:20
1 450 EUR
8
26 apr 2016 12:20
1 350 EUR
26 apr 2016 12:19
1 300 EUR
8
26 apr 2016 12:19
1 250 EUR
8
26 apr 2016 12:19
1 150 EUR
26 apr 2016 12:19
1 100 EUR
26 apr 2016 12:09
990 EUR
26 apr 2016 12:02
970 EUR
26 apr 2016 12:02
950 EUR
26 apr 2016 11:56
870 EUR
26 apr 2016 11:56
850 EUR
26 apr 2016 11:37
820 EUR
26 apr 2016 11:37
800 EUR
22 apr 2016 21:12
700 EUR
22 apr 2016 21:12
680 EUR
22 apr 2016 17:28
601 EUR
22 apr 2016 17:28
581 EUR
21 apr 2016 19:27
540 EUR
21 apr 2016 16:06
520 EUR
21 apr 2016 16:05
500 EUR
21 apr 2016 16:05
500 EUR
19 apr 2016 9:19
420 EUR
19 apr 2016 9:19
400 EUR
18 apr 2016 21:50
320 EUR
18 apr 2016 19:58
300 EUR
18 apr 2016 16:13
150 EUR