Arttu Brummer

(Finland, 1891-1951)
Arttu Brummer
(Finland, 1891-1951)

ARTTU BRUMMER, SKÅL. Sign. Riihimäen Lasi Oy.

Ljusgrönt glas. Bredd 22,5 cm.

Obetydligt slitage.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
480
5 506
502
Utropspris
800 EUR
Budhistorik (16 bud)
27 apr 2016 17:19
480 EUR
8
27 apr 2016 17:19
460 EUR
8
27 apr 2016 14:44
340 EUR
26 apr 2016 16:28
320 EUR
26 apr 2016 16:28
300 EUR
22 apr 2016 21:28
270 EUR
22 apr 2016 21:28
250 EUR
21 apr 2016 19:49
190 EUR
21 apr 2016 19:49
180 EUR
21 apr 2016 16:36
160 EUR
21 apr 2016 16:36
150 EUR
18 apr 2016 22:01
130 EUR
18 apr 2016 22:01
120 EUR
18 apr 2016 20:10
100 EUR
18 apr 2016 20:05
55 EUR
18 apr 2016 13:02
50 EUR