Werner West

(Finland, 1890-1959)
Werner West
(Finland, 1890-1959)

WERNER WEST, STOLAR, 4 ST. 1930-tal.

Höjd 72 cm, bredd 50 cm, djup 44 cm.

Sedvanligt slitage

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
631
7 238
660
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (17 bud)
26 apr 2016 18:16
631 EUR
26 apr 2016 18:16
620 EUR
26 apr 2016 18:16
611 EUR
26 apr 2016 18:16
591 EUR
26 apr 2016 18:16
571 EUR
26 apr 2016 18:16
551 EUR
26 apr 2016 18:12
520 EUR
26 apr 2016 15:57
500 EUR
26 apr 2016 15:52
420 EUR
26 apr 2016 15:52
400 EUR
26 apr 2016 15:52
400 EUR
25 apr 2016 23:27
320 EUR
25 apr 2016 23:27
300 EUR
25 apr 2016 14:25
261 EUR
23 apr 2016 12:15
250 EUR
22 apr 2016 12:12
220 EUR
18 apr 2016 20:48
200 EUR