Unto Koistinen

(Finland, 1917-1994)
Unto Koistinen
(Finland, 1917-1994)

UNTO KOISTINEN, LIGGANDE MODELL.

Sign. -76. Olja på skiva 22,5x26,5 cm.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
2 900
32 857
3 026
Utropspris
1 800 EUR
Budhistorik (23 bud)
27 apr 2016 14:05
2 900 EUR
27 apr 2016 14:05
2 800 EUR
27 apr 2016 14:04
2 700 EUR
27 apr 2016 13:04
2 600 EUR
27 apr 2016 13:03
2 500 EUR
27 apr 2016 13:03
2 500 EUR
27 apr 2016 13:02
2 400 EUR
27 apr 2016 13:02
2 300 EUR
27 apr 2016 8:29
2 200 EUR
27 apr 2016 8:15
2 100 EUR
21 apr 2016 20:25
2 000 EUR
21 apr 2016 20:25
2 000 EUR
21 apr 2016 20:23
1 950 EUR
21 apr 2016 20:23
1 900 EUR
21 apr 2016 20:23
1 850 EUR
21 apr 2016 20:23
1 800 EUR
21 apr 2016 20:22
1 750 EUR
21 apr 2016 20:22
1 700 EUR
21 apr 2016 19:50
1 550 EUR
21 apr 2016 19:50
1 500 EUR
21 apr 2016 14:14
1 250 EUR
19 apr 2016 18:18
1 200 EUR
18 apr 2016 11:40
1 100 EUR