Göran Hongell

(Finland, 1902-1973)
Göran Hongell
(Finland, 1902-1973)

GÖRAN HONGELL, VAS. Sign. GH 3- Karhula. 1940-tal.

Grönt glas med fasetterad kant. Höjd 16 cm.

Smärre slitage.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
300
3 399
313
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (13 bud)
26 apr 2016 15:28
300 EUR
26 apr 2016 15:25
280 EUR
26 apr 2016 15:25
277 EUR
26 apr 2016 15:22
260 EUR
26 apr 2016 15:22
240 EUR
26 apr 2016 15:19
231 EUR
26 apr 2016 15:19
211 EUR
26 apr 2016 15:18
200 EUR
22 apr 2016 19:30
150 EUR
20 apr 2016 7:32
110 EUR
19 apr 2016 19:58
100 EUR
18 apr 2016 19:48
70 EUR
18 apr 2016 17:13
40 EUR