Gunnel Nyman

(Finland, 1909-1948)
Gunnel Nyman
(Finland, 1909-1948)

GUNNEL NYMAN, VAS. Sign. G Nyman Nuutajärvi -48.

Klart och lila glas med musch, höjd 26 cm.

Sedvanligt slitage

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
620
7 025
647
Utropspris
600 EUR
Budhistorik (11 bud)
27 apr 2016 9:17
620 EUR
27 apr 2016 9:17
600 EUR
27 apr 2016 9:17
580 EUR
26 apr 2016 10:12
560 EUR
26 apr 2016 10:12
540 EUR
26 apr 2016 10:12
520 EUR
26 apr 2016 10:12
500 EUR
22 apr 2016 16:53
480 EUR
19 apr 2016 8:01
300 EUR
18 apr 2016 20:25
200 EUR
18 apr 2016 17:56
150 EUR