Janne Rahunen

(Finland)
Janne Rahunen
(Finland)

JANNE RAHUNEN, GLASSKULPTUR. "Blu Sabbia", sign. JR 2014.

Blått och klart incalmo-glas med reticello-dekoration i vitt. Diameter 45 cm.

Sedvanligt slitage

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

350
3 966
365
Utropspris
500 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (8 bud)
25 apr 2016 10:17
350 EUR
25 apr 2016 10:14
300 EUR
25 apr 2016 10:11
200 EUR
25 apr 2016 10:09
150 EUR
25 apr 2016 9:06
110 EUR
24 apr 2016 16:12
88 EUR
23 apr 2016 18:28
62 EUR
19 apr 2016 20:37
42 EUR