Aimo Okkolin

(Finland, 1917-1982)
Aimo Okkolin
(Finland, 1917-1982)

AIMO OKKOLIN, VAS. Fyr. Sign. Aimo Okkolin Riihimäen Lasi Oy.

Ljusblå/violett (neodym) fasetterad kristall. Höjd 29 cm.

Sedvanligt slitage.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

700
7 889
730
Utropspris
1 000 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (1 bud)
18 apr 2016 17:31
700 EUR