Aimo Okkolin

(Finland, 1917-1982)
Aimo Okkolin
(Finland, 1917-1982)

AIMO OKKOLIN, VAS. Sign. Aimo Okkolin Riihimäen Lasi Oy.

Ljusblå/violett (neodym) fasetterad kristall. Höjd 22,5 cm.

Sedvanligt slitage.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

460
4 848
526
Utropspris
600 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
18 apr 2016 17:04
460 EUR
18 apr 2016 14:25
100 EUR