VÄGGLAMPOR, ETT PAR. Tillverkade av Itsu, 1960-tal.

Mässing. Höjd 25 cm, diam. 21 cm.

Obetydligt slitage. Ej funktionstestad.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
500
5 270
572
Utropspris
800 EUR
Budhistorik (13 bud)
9
26 apr 2016 14:44
500 EUR
8
26 apr 2016 14:43
480 EUR
9
26 apr 2016 14:43
460 EUR
8
26 apr 2016 14:41
440 EUR
9
26 apr 2016 14:41
420 EUR
8
26 apr 2016 13:54
400 EUR
25 apr 2016 11:54
300 EUR
23 apr 2016 8:49
270 EUR
21 apr 2016 22:34
250 EUR
20 apr 2016 20:31
200 EUR
20 apr 2016 14:18
100 EUR
19 apr 2016 22:15
50 EUR
18 apr 2016 22:20
30 EUR