Taru Syrjänen

(Finland, Född 1953)
Taru Syrjänen
(Finland, Född 1953)

TARU SYRJÄNEN, KONSTGLAS. "Mars", sign. Taru Syrjänen 1998.

Munblåst svart och vit filigran, bas i klart glas. Höjd 39 cm.

Sedvanligt slitage

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

300
3 381
313
Utropspris
1 200 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
27 apr 2016 16:51
300 EUR
27 apr 2016 16:31
250 EUR
25 apr 2016 14:23
200 EUR