Taru Syrjänen

(Finland, Född 1953)
Taru Syrjänen
(Finland, Född 1953)

TARU SYRJÄNEN, KOSNTGLAS. "Nousu" (Stigningen), sign. Taru Syrjänen 1999.

Svart och klart munblåst glas, sockeln gjutet klart glas. Höjd 75 cm.

Sedvanligt slitage

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

250
2 833
261
Utropspris
1 800 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
26 apr 2016 10:26
250 EUR
25 apr 2016 20:34
200 EUR
18 apr 2016 19:17
100 EUR