BORDSLAMPOR, ETT PAR. Tillverkad av Itsu, 1950/60-tal.

Mässing. Höjd 37 cm, diam. 34 cm.

Smärre slitage och en bottenplatta saknas. Ej funktionstestad.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
440
5 047
460
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (8 bud)
26 apr 2016 14:12
440 EUR
26 apr 2016 14:11
420 EUR
26 apr 2016 14:09
400 EUR
26 apr 2016 14:09
380 EUR
26 apr 2016 14:09
360 EUR
26 apr 2016 14:09
340 EUR
26 apr 2016 14:04
320 EUR
18 apr 2016 20:09
300 EUR