Lea Nevanlinna

(Finland, Född 1925)
Lea Nevanlinna
(Finland, Född 1925)

LEA NEVANLINNA, SOFFBORD. Vari-tema. 1900-talets senare hälft.

Stomme i massivt trä, svart glasskiva, diameter 100 cm. Höjd ca 49 cm.

Smärre bruksslitage.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

300
3 381
313
Utropspris
500 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
25 apr 2016 12:11
300 EUR
23 apr 2016 20:02
200 EUR