Annikki Hovisaari

(Finland, 1918-2004)
Annikki Hovisaari
(Finland, 1918-2004)

ANNIKKI HOVISAARI, VAS. Sign. Arabia AH.

Keramik, unik. Höjd 37 cm, bredd 29 cm, djup 10 cm.

Sedvanligt slitage

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
370
4 170
386
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (8 bud)
25 apr 2016 10:55
370 EUR
25 apr 2016 10:55
350 EUR
25 apr 2016 10:54
320 EUR
23 apr 2016 14:58
300 EUR
23 apr 2016 13:50
180 EUR
22 apr 2016 6:52
150 EUR
21 apr 2016 20:50
100 EUR
19 apr 2016 11:55
30 EUR