GOLVLAMPA. Itsu. 1950-tal.

GOLVLAMPA. Itsu. 1950-tal.

Mässing, skaftet beklätt med rotting. Höjd 140 cm.

Sedvanligt slitage. Ej funktionstestad.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
2 000
22 940
2 093
Utropspris
2 500 EUR
Budhistorik (14 bud)
8
25 apr 2016 12:10
2 000 EUR
24 apr 2016 12:29
1 600 EUR
23 apr 2016 15:51
1 500 EUR
23 apr 2016 14:51
1 450 EUR
22 apr 2016 18:57
1 150 EUR
22 apr 2016 12:15
1 100 EUR
21 apr 2016 22:24
999 EUR
21 apr 2016 15:14
790 EUR
21 apr 2016 14:08
770 EUR
19 apr 2016 19:02
750 EUR
19 apr 2016 12:52
700 EUR
18 apr 2016 19:19
500 EUR
18 apr 2016 17:56
400 EUR
18 apr 2016 12:45
100 EUR