Gerda Thesleff

(Finland, 1871-1939)
Gerda Thesleff
(Finland, 1871-1939)

GERDA THESLEFF, KERAMIKVAS. Sign. GT, Finland 1919.

Italiensk landskapsvy. Höjd 10,5 cm.

Flertalet nagg.

Klubbat pris
680
7 704
709
Utropspris
600 EUR
Budhistorik (14 bud)
27 apr 2016 13:06
680 EUR
27 apr 2016 13:06
660 EUR
27 apr 2016 13:05
630 EUR
27 apr 2016 13:05
610 EUR
27 apr 2016 13:05
580 EUR
27 apr 2016 13:05
560 EUR
27 apr 2016 13:04
540 EUR
27 apr 2016 13:04
520 EUR
26 apr 2016 17:43
500 EUR
26 apr 2016 17:26
470 EUR
25 apr 2016 21:03
450 EUR
25 apr 2016 19:12
400 EUR
20 apr 2016 15:14
100 EUR
19 apr 2016 15:49
40 EUR