Brita Flander

(Finland, Född 1957)
Brita Flander
(Finland, Född 1957)

BRITA FLANDER, GLASSKULPTUR. Fyren. Sign. Brita Flander, US. Ca 1990.

Turkost glas. Höjd 40 cm, diam. 27 cm.

Obetydligt slitage.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
380
4 305
396
Utropspris
500 EUR
Budhistorik (16 bud)
27 apr 2016 16:52
380 EUR
27 apr 2016 16:51
360 EUR
27 apr 2016 16:50
340 EUR
27 apr 2016 16:48
320 EUR
27 apr 2016 16:48
300 EUR
27 apr 2016 16:48
280 EUR
27 apr 2016 16:46
260 EUR
27 apr 2016 16:46
240 EUR
27 apr 2016 7:24
190 EUR
26 apr 2016 17:30
170 EUR
26 apr 2016 17:07
160 EUR
25 apr 2016 21:37
150 EUR
20 apr 2016 7:33
140 EUR
19 apr 2016 7:25
130 EUR
18 apr 2016 18:08
112 EUR
18 apr 2016 11:18
102 EUR