Gunnel Nyman

(Finland, 1909-1948)
Gunnel Nyman
(Finland, 1909-1948)

GUNNEL NYMAN, SKÅL. Riihimäen Lasi Oy, 1930-tal.

Höjd 13 cm, bredd 19 cm.

Sedvanligt slitage

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
1 050
12 044
1 099
Utropspris
1 200 EUR
Budhistorik (7 bud)
27 apr 2016 15:54
1 050 EUR
27 apr 2016 15:54
1 000 EUR
27 apr 2016 15:53
970 EUR
27 apr 2016 15:53
950 EUR
27 apr 2016 15:19
900 EUR
26 apr 2016 16:33
700 EUR
18 apr 2016 11:23
500 EUR