Olli Lyytikäinen

(Finland, 1949-1987)
Olli Lyytikäinen
(Finland, 1949-1987)

OLLI LYYTIKÄINEN, "UTAN TITEL".

Sign. 18 XI 1986. Tusch 26x20 cm.

Proveniens

Fredrik Roos samling.

"Hommage à Olli", Galerie Göran Engström Stockholm 1987.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

350
3 689
401
Utropspris
1 200 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
26 apr 2016 15:54
350 EUR
20 apr 2016 16:19
111 EUR
18 apr 2016 19:27
100 EUR