Kaj Blomqvist

(Finland, Född 1939)
Kaj Blomqvist
(Finland, Född 1939)

KAJ BLOMQVIST, LJUSSTAKAR, ETT PAR. Signerade KB, 916 silver. Kultakeskus Tavastehus 1965/66.

Höjd 21 cm.

Obetydligt slitage och liten buckla.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

250
2 833
261
Utropspris
500 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
24 apr 2016 19:27
250 EUR
22 apr 2016 10:20
180 EUR
19 apr 2016 20:46
135 EUR
19 apr 2016 15:37
120 EUR