Olli Borg

(Finland, 1921-1979)
Olli Borg
(Finland, 1921-1979)

OLLI BORG, LÄNSTOLAR, ETT PAR. Modell 2492 "Inkeri", Asko. 1960-/70-tal.

Senare klädsel. Höjd 74 cm, djup 81 cm, bredd 67 cm.

Sedvanligt slitage

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
400
4 508
417
Utropspris
600 EUR
Budhistorik (4 bud)
27 apr 2016 14:32
400 EUR
26 apr 2016 15:59
340 EUR
25 apr 2016 13:01
60 EUR
21 apr 2016 11:14
35 EUR