Vincent Cafiero

(USA, Född 1930)
Vincent Cafiero
(USA, Född 1930)

VINCENT CAFIERO, ETT PAR KARMSTOLAR. Knoll. 1960-tal.

Metall och rött läder. Höjd 84 cm, bredd 64 cm.

Sedvanligt slitage

Klubbat pris
500
5 665
522
Utropspris
700 EUR
Budhistorik (1 bud)
18 maj 2016 23:32
500 EUR