Markku Salo

(Finland, Född 1954)
Markku Salo
(Finland, Född 1954)

MARKKU SALO, POKAL. Sign. Markku Salo Nuutajärvi 14/20 2011.

Klart och vitt filigranglas. Höjd 37,5 cm, diam. 25 cm.

Obetydligt slitage.

520
5 892
543
Utropspris
1 000 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
27 apr 2016 22:38
520 EUR
27 apr 2016 16:44
500 EUR
24 apr 2016 23:10
300 EUR
20 apr 2016 13:54
200 EUR